Ranking wpisów RMNewsPL – Marzec 2020

Marzec za nami i rzeczywiście był to dosyć eksplozywny miesiąc, zwłaszcza w porównaniu z lutym. Wywiady, masa recenzji, artykuły, ale i imprezy, zarówno te u nas, jak i na zagranicznych forach poświęconych RM. A na profilu RMNewsPL – po raz kolejny potwierdziło się, że wasze komentarze to to, co najbardziej zwiększa zasięgi wpisów. Zachęcam więc do nich szczególnie, nawet te kilka nowych osób miesięcznie to potencjalnie coś istotnie budującego naszą społeczność.

Standardowo zestawienie zaczynamy od honorowej wzmianki, a tym razem będzie nią Konrad Championship vs Golden Forki Special, łączona impreza, która wystartowała na GRMA na samym początku zeszłego miesiąca. Na profilu pojawiło się kilka wpisów powiązanych ze szczegółami oraz cała seria nagrań z gier, a nawet oficjalny stream konkursowy. Dodam tylko, że uczestnicy dopisali, poziom prac był wysoki, a wszystkie liczbowe rekordy znów zostały pobite.

Właśnie na forum GRMA rozpoczęły się jednocześnie dwa konkursy: druga edycja „najlepszej imprezy z grami konkursowymi”,…

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Niedziela, 1 marca 2020

 

I zaczynając już regularne zestawienie – na miejscu piątym – recenzja Historii Zaginionej Marchewki na RMtece. Może trudno uwierzyć, ale ta gra została wydana już całe pięć lat temu.

Ze względu na brak czasu Micha, związany z tworzeniem gry na Konrad Championship, poczekamy trochę czasu na następne…

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Poniedziałek, 9 marca 2020

 

Czwarta pozycja to informacja o konkursie RPG Maker Mini-Game Challenge na oficjalnym forum zachodniego dystrybutora RM. Być może produkcjom daleko było do poziomiu tych opublikowanych w Konrad Championship II, ale wiele z nich również miało swój urok.

Na oficjalnym forum RPG Maker Web także odbywa się impreza – RPG Maker Mini-Game Challenge! Aktualnie trwają już…

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Wtorek, 10 marca 2020

 

Numer trzy marcowego zestawienia to konkursowy bonus, czyli zarchiwizowana publikacja Strefy RPG Makera by krulik, jednej z pierwszych stron o tej tematyce w Polsce. Do dziś pamiętam jak autor pisał mi w 2004 roku, że chyba jestem już za stary na RM.

A w ramach niepisanej tradycji, jako mini-bonus do trwających konkursów, na Tsukuru Archive pojawiła się właśnie…

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Poniedziałek, 2 marca 2020

 

Dalej, drugi z najpopularniejszych wpisów – gameplay z Jeanne Action przygotowany przez Axera. Japońska i niemiecka scena RM od zawsze przodowały w wykręcaniu nieprawdopodobnych rzeczy w Makerze, to tylko taki przykład.

Jest też i Axer, ze swoim nagraniem japońskiego Jeanne Action by シバルバー. Polecamy chociaż rzucić okiem. 🙂

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Poniedziałek, 30 marca 2020

 

Wreszcie, pierwsza pozycja i ponownie opublikowana, na potrzeby GFS zresztą, recenzja Władcy Ptaków. Pozycja zaskakująca, ale chyba też od lat żadna gra nie doczekała się takiej uwagi w tak krótkim czasie.

Z jakiegoś powodu na RMTece pojawił się reupload Crashykkowej recenzji Władcy Ptaków, która wcześniej się pojawiła na…

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Środa, 11 marca 2020

 

Marzec marcem, ale podsumowanie kwietnia zapowiada się równie interesująco. Do zobaczenia!

Jazzwhisky

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.