Zasoby

Dla wielu osób dzisiejszy news będzie logiczną konsekwencją kierunku, w jakim rozwija się RMteka od samego początku jej założenia. Bardziej szczegółowe podsumowanie minionych 12 miesięcy zrobimy w kolejnym wpisie. Dziś pragniemy zaprezentować Wam ostatnią wielką niespodziankę w mijającym roku 2020 – dział z zasobami!

Przejdź do działu z zasobami

Nie chcieliśmy jednak robić kolejnego miejsca, gdzie znajdziecie mniejsze lub większe paczki absolutnie różnych grafik, z których trudno zrobić coś spójnego. Nasz cel jest prosty – archiwizować duże zestawienia spójnych stylistycznie grafik, które umożliwiają tworzenie kompletnych (lub prawie kompletnych) gier. Wiele ze znajdujących się na naszej stronie grafik jest już zupełnie niedostępnych w Sieci – to wykopaliska z zachomikowanych przed laty płyt CD. Nie zamieszczamy żadnych grafik komercyjnych.

Na dziś archiwizujemy jedynie zasoby dla RM 2k/3, ale (podobnie jak z listami gier) nie wykluczamy rozszerzenia bazy w przyszłości. Zachęcamy do nadsyłania nam posiadanych przez Was materiałów. Chcemy, by RMteka była miejscem, które zachowa dla potomności niezliczone tysiące godzin, jakie ludzie z całego świata poświęcili na tworzenie lub ripowanie tych materiałów.

W tej chwili nasza baza liczy 9470 plików (gdzie 1 plik może zawierać np. 8 charsetów)!

Michał „Michu” Wysocki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.