Ranking wpisów RMNewsPL – Grudzień 2019

Dzień dobry. Przed wami pierwsza odsłona cyklu zbierającego najpopularniejsze wpisy opublikowane na profilu RPG Maker News Polska w ostatnim miesiącu. Wszystko na podstawie statystyk aktywności odwiedzających stronę i z krótkim komentarzem uzupełniającym rozwój wydarzeń. Nie oszukujmy się, nie będzie to obiektywny ranking najważniejszych spraw i publikacji, ale jeśli nie macie czasu lub okazji śledzić wszystkiego na bieżąco, a chcielibyście mieć jakiś ogląd na scenowe rewelacje, choćby z przymrużeniem oka, to prawdopodobnie ten wpis jest właśnie dla was. Co prawda mamy już drugą połowę stycznia, ale nadal nie jest to taki zły moment na ciekawostki – przed wami kompilacja wydarzeń z grudnia!

Zaczniemy jednak od honorowej wzmianki. Na profilu pojawiła się z okazji końca roku cała seria wpisów związanych z GF2019. Jeśli jeszcze nie widzieliście tych wszystkich gier, dem i zapowiedzi, warto sprawdzić, co w polskim RM przyniosły lata 2018/2019. Absolutnie wyczerpującą relację z konkursu znajdziecie w tym artykule.

No i są. Dziś wystartowały głosowania we wszystkich kategoriach GF2019! Rezultaty i wyróżnione tytuły poznamy w nadchodzący weekend.
http://tsukuru.pl/forum/viewforum.php?f=42

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Poniedziałek, 23 grudnia 2019

 

Numer pięć. Bardzo podobne liczby pojawiły się pod dwoma wpisami – jedną z goldenforkowych zapowiedzi i popularnej serii prosto z YouTube.

Nowa sierotka! Tym razem Yoroiookami (jezz ten nick <3) zajął się ulepszoną wersją Lost Sagi od Sefiro.
http://rmplus.pl/2019/12/08/sierotkarm-lost-saga/

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Niedziela, 8 grudnia 2019

Swoją zapowiedź zaprezentował też Keibi, oto Kroniki II PRL: Roman Ciapciak!
http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=30&t=6247

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Niedziela, 22 grudnia 2019

 

 

Czwartym z najpopularniejszych wpisów grudnia okazała się premiera dema pt. Hekatomba. Gra chyba nie zebrała jednak należnego jej zainteresowania, a szkoda. Pamiętajcie, że wciąż możecie przekazać swoje uwagi autorowi za pośrednictwem forum.

Nowa premiera! Demo swojej produkcji pt. Hekatomba przedstawia INRE. 🙂
http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=5837

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Poniedziałek, 9 grudnia 2019

 

Numerem trzy w ostatnim miesiącu okazała się zapowiedź Amaroka, która potem zresztą wygrała rywalizację w swojej kategorii na GF2019.

Kryzz333 i Adrapnikram zapowiedzieli nowy projekt, który powstaje ich wspólnymi siłami. Amarok: Krew Północy z makera XP…

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Poniedziałek, 16 grudnia 2019

 

Wreszcie numer dwa i Czarny Smith, opublikowany w ostatnich dniach roku, a ostatecznie uznany najlepszym demem lat 2018/2019 w kategorii klasycznych wersji RM. Bezpośredni download znajdziecie w naszej Bazie gier.

Stało się! Michu wypuścił demo swojej najnowszej gry pt „Czarny Smith”. Czy warto w nie zagrać i czy warto czekać na pełniaka?
http://rmplus.pl/2019/12/16/czarny/

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Poniedziałek, 16 grudnia 2019

 

I najpopularniejszy wpis grudnia 2019, czyli osobowe uzupełnienie redakcji RMplus. Informacja o powstaniu strony była też zdecydowanie najbardziej poczytną wiadomością z listopada, zatem kontynuacja tego trendu nie dziwi.

Dzisiaj już oficjalnie do redakcji RMplus dołączyły dwie nowe osoby. Kryzz333 i PInroz. Serdecznie witamy i liczymy na…

Opublikowany przez RPG Maker News Polska Wtorek, 17 grudnia 2019

 

I to by było na tyle. Miesiąc z ewidentnym powodzeniem został zdominowany przez goldenforkowe publikacje, a wszystkie wpisy z zestawienia miały bardzo podobny zasięg (nieco ponad setkę wyświetleń). Nie przywiązywałbym się zatem zanadto do klasyfikacji, ale słowo się rzekło, spodziewajcie się podobnego podsumowania za styczeń już w pierwszej dekadzie następnego miesiąca.

Jazzwhisky

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.