Baza gier RM VX/Ace

Nie tak dawno temu zaprezentowałem listę polskich produkcji wykonanych w RPG Makerze XP. Powstała na bazie opracowania suruska, które uzupełniłem o kilka brakujących pozycji.

W między czasie dodaliśmy listę gier z najnowszych makerów (MV i MZ). Dziś natomiast ostatnie wielkie uzupełnienie – produkcje wykonane na wersjach VX oraz VX Ace!

Lista zawiera 148 gotowych do ściągnięcia projektów. Oczywiście, jest to tylko część (nawet nie jestem pewien, czy większa) gier, które wyszły na te RM spod palców naszych rodaków. Te gry, których istnienie potwierdziliśmy, a nie możemy znaleźć downloadu, znajdują się w uzupełnionej bazie poszukiwanych produkcji.

Jeśli macie któreś z poszukiwanych gier, posiadacie informacje, które w bazach oznaczone są jako „???”, albo wiecie o innych tytułach, w ogóle nie ujętych w naszych bazach – dajcie koniecznie znać! Pomóżcie nam kontynuować największą w historii bazę polskich gier!

Podsumowując naszą pracę – w bazie posiadamy obecnie 586 gier gotowych do ściągnięcia. Poszukiwanych natomiast jest 217 tytułów.

Michał „Michu” Wysocki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.